Doğru Fiyat

GAYRİMENKUL AL

Doğru Fiyatlandırma Bütçenize İyi Gelecek

Değerli alıcılar, DoğruFiyat.Net klasik bir emlak sitesinden farklı olarak aktif bir şekilde hareket eden yeni nesil emlak sitesidir. DoğruFiyat.Net'te ilanların fiyatları expertiz raporuyla belirlenmekte, yanlış fiyatlara son vermektedir.

Doğru Fiyatlandırma
%0 Komisyon
Doğru Komisyonlar

Yeni nesil emlak sitemizde belirsiz yüksek komisyon oranlarına son verilerek gayrimenkuller doğru komisyon oranlarıyla, bütçenize uygun bir şekilde ilana girmektedir.

Gerçek Bilgiler

İlanlardaki resimler ve bilgiler ilgili gayrimenkule ait olup asılsız beyanlardan uzak temiz tapu şeklinde ilana çıkmaktadır.

Gerçek Bilgiler
Güvenle Alın
Güvenle Alın

DogruFiyat.Net alıcıyı ve satıcıyı şeffaf bir ortamda buluşturarak siz değerli müşterilerimizin açık fiyat teklifleriyle gayrimenkul almasına yardımcı olmaktadır.

GAYRİMENKUL SAT

Geniş Pazar

Bir afiş asmaktan daha fazlasını yapıyoruz.

Gayrimenkulünüzü sosyal medya, yerel medya, ulusal medya, gayrimenkul bülteni(broşür) ve müşteri tabanlı mesaj sistemi gibi farklı pazarlama yöntemleriyle geniş bir kitleye sunuyoruz.

Geniş Pazar
Değerinde Satış
Değerinde Satış

DogruFiyat.net’te diğer sitelerden farklı olarak ilanınızın binlerce ilan arasında kaybolup gitmesini engelliyoruz. İlanınızı Sistemde güncel tutuyoruz. Bu sayede aylarca beklemeden gayrimenkulünüzün değerinde satılmasına olanak sağlıyoruz.

Profesyonel Danışmanlar

Gayrimenkulünüze profesyonel hizmet için alanında uzman danışmanlarla çalışıyor, doğru sunum ve doğru analizlerle geçek müşterilere ulaşıyoruz.

Profesyonel Danışmanlar
Güvenle Satın
Güvenle Satın

Gayrimenkulünüzün satışını alıcı ve satıcının buluştuğu şeffaf bir ortamda açık fiyat teklifleriyle gerçekleştiriyoruz.