Hakkında

ÖN SÖZ

DoğruFiyat klasik bir emlak sitesinden farklı olarak aktif bir şekilde hareket eden yeni nesil emlak sitesidir. DoğruFiyat gayrimenkul piyasasında bilgilerin daha güvenli olması, ilanların doğru fiyattan yayınlanması, alıcı ve satıcının doğru bir platformda buluşmasını ilke edinerek yola çıkan güvenilir bir platformdur.

AMACIMIZ

Alıcılar bir gayrimenkulü alırken kontrolsüz ilan yığınları içinde kaybolup gitmekte, yanlış ilanlar arasında gayrimenkullerini almaktaydı. İşte bu noktada alıcılar için amacımız doğru fiyattan, doğru metre kareden, doğru tapu bilgilerine göre güvenilir bir platformda gayrimenkulünü almasına yardımcı olmaktır.

Satıcılar klasik ilan sitelerine sadece ilan vermekte,gayrimenkuller ise binlerce ilan arasında kaybolmakta,gayrimenkulün satışı gecikmekte veya gerçekleşmemekteydi. DoğruFiyat'ta satıcılar için amacımız sosyal medya, yerel medya, ulusal medya, müşteri tabanlı mesaj sistemi gibi farklı pazarlama yöntemleriyle geniş pazarda gayrimenkulün satışını aylarca beklemeden gerçekleştirmektir.

VİZYONUMUZ

Dijital Emlak Ofis Konseptiyle Değer yaratmayı amaçlıyoruz. Alışıla gelen klasik bir emlak ofis konseptinin dışına çıkıyoruz. Dogrufiyat.net olarak bu konseptimizle alıcıyı ve satıcıyı güvenli bir platformda buluşturarak emlak sektöründe süre genel sorunlara çözüm bulmayı hedefliyoruz.